O spoločnosti

Už viac ako 24 rokov pracujeme hlavne pre vinárov, aby dosahovali úspechy doma i v zahraničí.

Spolupracujeme s renomovanými odborníkmi a enológmi s dlhoročnými skúsenosťami, patria vo svojom obore k špičke v Europe ako aj vo svete. Prinášame moderné, dlhodobo stabilné a efektívne technológie, ktorú prinášajú úsporu zvýšenú kvalitu našim zákazníkom.

Fotogaléria

Partneri

logo

MBF

Dodávame vysoko kvalitné plniace a uzatváracie zariadenia podľa požiadaviek vinárov. MBF linky na fľaškovanie sú známe svojimi mnohými patentmi, efektivitou a dlhou životnosťou. Minimálny servis a údržba je ich prioritou.

logo

Cadalpe

Starostlivý a šetrný k vplyvom na životné prostredie je výsadou výrobcu Cadalpe Spa, ktorý prinášamoderné riešenia, ktoré sú šetrné, efektívne a jednoduché. Každé zariadenie je skonštruované tak, aby bolo čo najefektívnejšie, poskytovalo bezpečnú odolnosť, zaistilo najlepšiu kvalitu a pomer ceny.

logo

COLOMBIN

Colombin si vyberá len tú najjemnejšiu surovinu, využíva najpokrokovejšiu technológiu a podrobuje každý výrobný krok ofciálnej certifkácii, všetko s cieľom vytvoriť najinovatívnejšie zátky. Zátky Colombin sú vyrobené zo suroviny neprekonanej kvality a funkčnosti. Colombin je lídrom v Taliansku a je aktívny v 34 krajinách po celom svete.

logo

NOMACORC

Nomacorc je najinovatívnejší a najdynamickejší výrobca syntetických zátok vo svete, vysoko uznávaný vinármi a enologmi po celom svete. Okrem samotných zátok vyvíja nové možnosti zdokonalenia vinárskych technológií a pomáha vinárom vytvárať tie najlepšie vína.

logo

Fassbinderei Stockinger

Drevené sudy Franza Stockingera sú túžbou svetovo známych vinárov, v ktorých vyzrievajú tie najlahodnejšie moky.


logo

CAVAGNINO & GATTI

Výrobca Cavagnino & Gatti patrí medzi najdôležitejších a najspoľahlivejších výrobcov prvotriednych etiketovacích zariadení na vína, destiláty, nealkoholické nápoje a iné potravinárske produkty.


logo

ROBINO GALANDRINO

Prinášame jedného zo svetových lídrov v nasadzovaní kapslí a košíčkov Robino & Galandrino, ktorý je známy svojou presnosťou, efektivitou a fexibilitou. Táto spoločnosť vyrába svoje zariadenia pre najznámejších výrobcov vína vo svete, ako aj výrobcov cider, destilátov, olejov, octu a pivovari.logo

DIEMME Enologia

Predstavujeme široký výber lisov, ako napríklad Vákuový systém lisov alebo Kontinuálne membránové lisy, ktoré poskytujú dokonalejšiu kvalitu extraktu muštu: jemné lisovanie vysoko kvalitných vín.


logo

VIVAI COOPERATIVI RAUSCEDO

Príbeh Rausceda sa začal v roku 1933 založením družstva, ktoré sa neskôr stalo najväčšou spoločnost'ou zaoberajúcou sa pestováním viniča na svete. Tento príbeh dodones pokračuje vd'aka inšpirujúcim zásadám, ktoré odzkadl'ujú tvrdú prácu zakládajúcích členov a následujúcích generacií. Počas 80 rokov existencie sa Vivai Cooperativi Rauscedo stalo zd'aleka najdôležitejšou viničovou škôlkou na svete.

Voľné miesta

Za každou úspešnou spoločnosťou stoja neobyčajní zamestnanci. Preto hľadáme jedinečných ľudí pre jedinečné pracovné príležitosti. Uchádzajte sa o miesto v našej spoločnosti a spoznajte krásy vinárskeho oboru.


Asistent predaja

Hľadáme vynikajúceho asistenta predaja. Potrebujete byť rýchly, presný, vytrvalý a variabilný a tiež ochotný tvrdo pracovať.

Vaša práca:

pomáhať vedeniu a vedúcemu predaja v obchodných aktivitách, napr. dohadovať termíny, sprevádzať ho na obchodných rokovaniach, koordinovať ponuky, pomáhať vo všetkých oblastiach organizácie a predaja.

Požiadavky:

Znalosti a skúsenosti vo výrobe vína.
Obľuba v technických veciach a strojoch.
Dobrá znalosť angličtiny.