O spoločnosti

Už viac ako 20 rokov pracujeme hlavne pre vinárov, aby dosahovali úspechy doma i v zahraničí.

Spolupracujeme s renomovanými odborníkmi a enológmi s dlhoročnými skúsenosťami, patria vo svojom obore k špičke v Europe ako aj vo svete. Prinášame moderné, dlhodobo stabilné a efektívne technológie, ktorú prinášajú úsporu zvýšenú kvalitu našim zákazníkom.

Fotogaléria

Partneri

logo

MBF

Dodávame vysoko kvalitné plniace a uzatváracie zariadenia podľa požiadaviek vinárov. MBF linky na fľaškovanie sú známe svojimi mnohými patentmi, efektivitou a dlhou životnosťou. Minimálny servis a údržba je ich prioritou.

logo

Cadalpe

Starostlivý a šetrný k vplyvom na životné prostredie je výsadou výrobcu Cadalpe Spa, ktorý prinášamoderné riešenia, ktoré sú šetrné, efektívne a jednoduché. Každé zariadenie je skonštruované tak, aby bolo čo najefektívnejšie, poskytovalo bezpečnú odolnosť, zaistilo najlepšiu kvalitu a pomer ceny.

logo

COLOMBIN

Colombin si vyberá len tú najjemnejšiu surovinu, využíva najpokrokovejšiu technológiu a podrobuje každý výrobný krok ofciálnej certifkácii, všetko s cieľom vytvoriť najinovatívnejšie zátky. Zátky Colombin sú vyrobené zo suroviny neprekonanej kvality a funkčnosti. Colombin je lídrom v Taliansku a je aktívny v 34 krajinách po celom svete.

logo

NOMACORC

Nomacorc je najinovatívnejší a najdynamickejší výrobca syntetických zátok vo svete, vysoko uznávaný vinármi a enologmi po celom svete. Okrem samotných zátok vyvíja nové možnosti zdokonalenia vinárskych technológií a pomáha vinárom vytvárať tie najlepšie vína.

logo

Fassbinderei Stockinger

Drevené sudy Franza Stockingera sú túžbou svetovo známych vinárov, v ktorých vyzrievajú tie najlahodnejšie moky.


logo

CAVAGNINO & GATTI

Výrobca Cavagnino & Gatti patrí medzi najdôležitejších a najspoľahlivejších výrobcov prvotriednych etiketovacích zariadení na vína, destiláty, nealkoholické nápoje a iné potravinárske produkty.


logo

ROBINO GALANDRINO

Prinášame jedného zo svetových lídrov v nasadzovaní kapslí a košíčkov Robino & Galandrino, ktorý je známy svojou presnosťou, efektivitou a fexibilitou. Táto spoločnosť vyrába svoje zariadenia pre najznámejších výrobcov vína vo svete, ako aj výrobcov cider, destilátov, olejov, octu a pivovari.logo

SIPREM INTERNATIONAL

Predstavujeme široký výber lisov, ako napríklad Siprem Vákuový systém lisov alebo Kontinuálne membránové lisy, ktoré poskytujú dokonalejšiu kvalitu extraktu muštu: jemné lisovanie vysoko kvalitných vín.


Voľné miesta

Za každou úspešnou spoločnosťou stoja neobyčajní zamestnanci. Preto hľadáme jedinečných ľudí pre jedinečné pracovné príležitosti. Uchádzajte sa o miesto v našej spoločnosti a spoznajte krásy vinárskeho oboru.


Asistent predaja

Hľadáme vynikajúceho asistenta predaja. Potrebujete byť rýchly, presný, vytrvalý a variabilný a tiež ochotný tvrdo pracovať.

Vaša práca:

pomáhať vedeniu a vedúcemu predaja v obchodných aktivitách, napr. dohadovať termíny, sprevádzať ho na obchodných rokovaniach, koordinovať ponuky, pomáhať vo všetkých oblastiach organizácie a predaja.

Požiadavky:

Znalosti a skúsenosti vo výrobe vína.
Obľuba v technických veciach a strojoch.
Dobrá znalosť angličtiny.