Sadenice viniča

Vivai Cooperativi Rauscedo

Skvelé vína pochádzajů z vysokokvalitného viniča a klonov.

Partner pre malých aj vel'kých vinárov.

Záklopky

Sme jediný výrobca termokapslí na Slovensku. Naše produkty dodávame slovenským, českým, a maďarským výrobcom vína. Záklopky (termokapsle) sú estetickou súčasťou celkového obalu. Jej dizajn a zladenie k etikete a fľaši môže ovplyvniť príťažlivosť zákazníkov o víno. Široký výber druhov, farebností a možností dizajnu na konkrétny typ fľaše Vám radi pomôžeme doriešiť.

Korkové zátky

Korkové zátky od svetovo uznávaného výrobcu COLOMBIN sú tradičným riešením spojeným s typickým vínnym rituálom otvárania fliaš a zárukou vysokej kvality. Nepodceňujte výber správnej zátky.


Syntetické zátky

Syntetické zátky NOMACORC sú alternatívnym riešením spoľahlivého uzatvárania vín s jeho predvídateľným vývojom. Nechajte si poradiť pri výbere správnej zátky na Vaše vína.


Hliníkové skrutkové uzávery

Hliníkové skrutkové uzávery ako jedno z ďalších alternatívnych riešení bezpečného uzatvorenia Vašich vín. Možnosti nekonečného dizajnu a kreativity spojené s ochranou Vašich vín.

Košíčky

Košíčky slúžia ako ochrana a zároveň ako estetická súčasť perlivých vín a sektov. Radi Vám pomôžeme s výberom tej správnej.

Meranie kyslíka

Jedinečná inovatívna technológia, ktorá prináša kontrolu vývoja vína počas celého výrobného procesu až po uzatvorenú fľašu. Vďaka tejto metóde môžete dosiahnuť želanú stabilitu a predvídateľný vývoj Vašich vín dokonca dávno po opustení Vašich priestorov. Majte pod kontrolou svoje vína!